Práca Elektrikár DE, NL, BE

Lokalita : Celé Nemecko
Plat : 14 €
Termín nástupu : Neurčený

Sme spoločnosť, ktorá sa zaoberá elektroinštaláciami a elektro montážami. Pracujeme pre zahraničného klienta na územiach Nemecka, Holandska a Belgicka

Hľadáme skúsených elektrikárov (živnostníkov), ktorí ovládajú nemecký alebo anglický jazyk na úrovni mierne pokročilí. Jedná sa o prácu na rôznych priemyselných projektoch v Nemecku, Holandsku a Belgicku. Pracuje sa na základe technickej dokumentácie .

Požiadavky na zamestnanca:

- prax v obore min. 1 rok
- vlastné náradie
- nemecký alebo anglický jazyk na mierne pokročilej úrovni
- aktívnu živnosť
- zodpovednosť, flexibilita
- životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku
- výučný list, vyhlášky §21 , §22, §23, certifikáty VCA alebo SCC je podmienka no je možné si ho urobiť aj za pomoci zamestnávateľa

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- ťahanie káblov
- elektroinštalácie
- elektromontáž
- rôzne montážne práce
- čítanie technickej dokumentácie (výkresov)

Základné informácie o ponuke

Plat
14 €
Kontakt
Julius Tužinský
elcorp86@gmail.com
Telefón
+421 905 165 227
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Elektrotechnický priemysel
Pridané
06. 03. 2015