Voľná pozícia / Mníchov

Lokalita : Nemecko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : 17.03.2015
Pracovná doba : Hlavný pracovný pomer

Spoločnost - VIP 24 Plus s.r.o. Ďalšia pracovná ponuka pre Vás milé opatrovateľky k manželskému páru. Opateru vyžaduje len 87 ročná páni (165cm/50kg), ktorá je čiastočne mobilná, potrebuje pomoc zo vstupe a výstupe po schodoch, je inkontinetná. Pán je telesne i duševne v poriadku, ale boli by radi keby ich opatrovateľka podporila v domácnosti. Opatrovateľka má k dispozícií vlastný malý byt na hornom poschodí kompletne vybavený.
Nástup: 17.03.2015 ( na 4 týždňový turnus )
Miesto: v Mníchove
Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás na čísle: 0948 245 300 alebo prostredníctvom nabor@vip-pflege.eu nám zašlite Váš životopis.

Požiadavky na zamestnanca:

Dobrá znalosť nemeckého jazyka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Opatrovanie seniorov

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Katarína Hübnerová
nabor@vip-pflege.eu
Telefón
0948 688 777
Webstránka
www.vip-pflege.eu
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
05. 03. 2015