Mäsiari do Holandska, ubytovanie ZDARMA!

Lokalita : Holandsko
Plat : 1600 €
Termín nástupu : Ihneď

MÄSIARI. Hľadáme mäsiarov s praxou do mäsozávodov v Holandsku. Práca pre nášho dlhodobého overeného zamestnávateľa. Platové ohodnotenie: od 1100? v čistom-bravčovina / od 1400? v čistom-hovädzina. Možnosť nadčasov ? vyšší zárobok. Ubytovanie ZDARMA, platíte si len energie. V prípade záujmu nám pošlite Váš životopis na uc@universalconsulting.sk

Požiadavky na zamestnanca:

- predošlá prax s vykosťovaním
- dobrá fyzická kondícia
- aktívny prístup k práci
- zodpovednosť
- samostatnosť
- prax s prácou na linke a v zahraničí je výhodou

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplň práce:

- vykosťovanie mäsa na linke
- delenie a spracovanie mäsa
- čistenie, porciovanie častí hovädzieho a bravčového mäsa
- porážka jatočných zvierat, odkožovanie, odkrvovanie

- pracuje sa vo veľkých závodoch, kde sa vyžaduje presnosť a rýchlosť
- garantovaný pracovný čas 36 hodín/týždenne + soboty a nadčasy

V prípade záujmu nám neváhajte zaslať Váš životopis na uc@agenturaprace.sk

Základné informácie o ponuke

Plat
1600 €
Kontakt
Universal Consulting Team
praca@universalconsulting.sk
Telefón
032/7440174
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Mäsiar
Pridané
09. 10. 2015