Pracovník/čka v sklade s textilom NEXT - Veľká B

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 1400 €
Termín nástupu : Neurčený

Pozícia: Pracovník/čka v sklade s textilom a domácimi potrebami
Lokalita: Veľká Británia - Doncaster
Platove podmienky:
- denná/poobedná zmena: 6,50 GBP brutto/hodina
- nadčasy: od 9, 75 GBP brutto/hodina
- sviatky: od 13 GBP brutto/hodiny
- možné nadčasy

Nástupný termín: ihneď alebo dohodou !

Druh pracovného pomeru a dĺžka pobytu: Hlavný pracovný pomer, min. 6 mesiacov

Náplň práce: Pracovník v skladoch s textilom. Náplňou práce je príjem tovaru, príprava tovaru na ďalšiu expedíciu, balanie šiat, tričiek, spodnej bielizne,práca s ručnými skenermi. Práca v sklade vyžaduje presnosť, precíznu prácu. Nakoľko práca nie je veľmi fyzicky náročná, je vhodná i pre ženy (a páry)! Práca s balíkmi s hmotnosťou 2 - 25 kg.

Iné výhody:
- dlhodobá stabilná práca
- pozitívne referencie od zamestnancov
- asistencia na mieste - vybavenie ubytovania, podpis nájomnej zml., založenie bankového účtu, absolvovanie základného testu pre prácu v sklade, registračné procedúry

Ubytovanie: Zabezpečuje zamestnávateľ v plne vybavených domoch za úhradu .
Vzdialenosť z ubytovanie na pracovisko je cca 40 minút.

Strava: Strava je na vlastné náklady. Možnosť variť si alebo možnosť stravovania v závodnej jedálni.

Požiadavky na zamestnanca:
- znalosť AJ na mierne pokročilej úrovni
- ochota pracovať na zmeny a nadčas

Doprava: Letecky , hradíte si sami, cena letenky sa pohybuje v rozmedzí od 100 do 220 EUR . Pomôžeme s rezerváciou leteniek a cestovných lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie do Veľkej Británie. Odporučíme najvýhodnejšie spojenie po území Veľkej Británie.

Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne :

ALEKO agency, Masarykova 22, Prešov
e-mail : praca@praca-info.sk
tel.. : 0907 515265
personálny konzultant Nemešová Anna