Pracovník/čka v sklade s CD/DVD -Manchester okolie

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 1400 €
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Pozícia: Pracovník v distribučnom sklade
Lokalita: Veľká Británia - okolie Manchestru
Plat: 1,100-1,200 GBP brutto mesačne

Pracuje sa v dvojzmennej prevádze, kde sa smeny striedajú týždenne.

Nástupný termín: ihneď alebo dohodou!

Druh pracovného pomeru a dĺžka pobytu: Hlavný pracovný pomer, 3 až 6 mesiacov

Náplň práce:
Príprava a balenie produktov - CD, DVD, PC hier, kníh v distribučnom sklade.
Tieto úlohy vyžadujú vysokú úroveň pozornosti, detail pre prácu, presnosť pri chystaní a balení.

Iné výhody:
- zabezpečené ubytovanie za úhradu
- asistencia na mieste - vybavenie ubytovania, podpis nájomnej zmluvy, absolvovanie základného testu pre prácu v sklade, registračné procedúry.
-pozitívne referencie of zamestnancov

Ubytovanie: Zabezpečené za úhradu v Manchestri
Strava: na vlastné náklady

Požiadavky na zamestnanca:
- uchádzač musí byť samostatný , precízny, flexibilný
- ochotný pracovať na smeny a nadčas
- musí ovládať AJ na komunikatívnej úrovni
- prax v sklade výhodou

Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne :

ALEKO agency, Masarykova 22, Prešov
e-mail : praca@praca-info.sk
tel.. : 0907 515265
personálny konzultant Nemešová Anna