Voľné miesta pre skúsených mäsiarov - úprava hoväd

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 2300 €
Termín nástupu : Neurčený

Pre nášho overeného klienta v Holandsku obsadzujeme voľné miesta určené pre MÄSIAROV - vykosťovačov s praxou.
Náplňou práce je:
- vykosťovanie hovädziny na linke
- delenie a spracovanie mäsa
- čistenie, porciovanie častí hovädzieho mäsa
- pracuje sa vo veľkých závodoch, kde sa vyžaduje presnosť a rýchlosť
- prax s prácou na linke a v zahraničí je výhodou
- garantovaný pracovný čas 36 hodín/týždenne + soboty a nadčasy
Zamestnávateľ je holandská spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov z Holandska a EÚ v mäsopriemysle a v potravinárstve už viac ako 15 rokov. Náš klient sa riadi heslom :"Spokojný zamestnanec zaručuje kvalitu a tým aj spokojných zákazníkov!" Špecializuje sa aj na výber kvalifikovaných pracovných síl t.j. mäsiari, vykosťovači, porážači, pracovníci na bitúnku. Spolupráca našej agentúry s Vašim zamestnávateľom pozostáva v neustálej komunikácii o našich pracovníkoch a ich spokojnosti v práci a na ubytovaní.
Ponúkaný plat: od 2000 do 2300 EUR - od 1500 - 2000 EUR v čistom mesačne
+ nadčasy a soboty za príplatok
+ možnosť rodinných prídavkov
+ vrátenie daní
+ 4 týždne platenej dovolenky
+ 8% z hrubej mzdy - príspevok na dovolenku tzv. holiday money
Výška mzdy sa odvíja aj od Vašej zručnosti a šikovnosti pri práci.
Iné výhody:
+ MINIMÁLNE VSTUPNÉ NÁKLADY
+ Práca pre stabilného holandského zamestnávateľa na trvalý pracovný pomer
+ Stovky spokojných pracovníkov zo SR a ČR
+ Garantovaná práca, odvody aj výplata už k tretiemu dňu nasledujúceho mesiaca
+ Ubytovanie ZDARMA
+ koordinátori na mieste
+ Všetky potrebné papierovačky (registrácie na úradoch, zdravotné poistenie, BSN atď.) Vám vybaví zamestnávateľ
Vycestovať a začať pracovať môžete do jedného týždňa!
Požiadavky:
- predošlá prax s vykosťovaním
- domáce zabíjačky Vám na zvládnutie vstupných testov nebudú stačiť
- dobrá fyzická kondícia
- aktívny prístup k práci
- zodpovednosť
- samostatnosť
Informácie pre uchádzača:
Životopis pošlite na emailovú adresu: uc@universalconsulting.sk

Alebo poštou na adresu :
Universal Consulting s.r.o. Štúrovo nám. 18
911 01 Trenčín

Prípadne nás kontaktujte telefonicky 0327440174 a dohodnite si s nami ďalší postup.