CNC programátor do Belgicka.

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 12 €

Informácie o ponuke:

Ponuka práce CNC operátor do Belgicka.

Programátor.
Miesto pracoviska: Belgicko ? Pittem
Odbor: Strojárstvo, Výroba a priemysel
Typ: Zamestnanie
Mzda: Dohodou / 11-12 ? / hodinu /
Popis pracovnej ponuky.
práca s CNC strojmi SOEALUCE FP BOOO ( 7,5x1,5x2,5 m) s Heidenhain 530
frézovanie oceľových dielov
programovanie, písanie nového programu, alebo vykonávanie zmien pre existujúci program, poznať kódy ISO.
používať meracie nástroje: mikrometre, posuvne meradlá
práca s vysokou presnosťou a veľkou precíznosťou 0,01
schopnosť pracovať samostatne
zvládnutie programovania (obsluhovať sústruh s riadením od firmy Siemens ? je to pre Vás výhoda )
Spolupráca s ostatnými belgickými kolegami....

Požiadavky.
-technické vzdelanie
-jazyk podmienka : Angličtina
-Skype - rozhovor s technickými otázkami ohľadom výkresov
-minimálne 3-5r. prax
-vedieť čítať výkresy
-presnosť, spoľahlivosť
-organizovanie, udržiavanie pracovného miesta
-vodičský preukaz: B
- Dlhodobá práca na zmluvu
-príspevok na dochádzku 150 ? pri nástupe
-ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ
-práca v stabilnej firme s možnosťou ďalšieho rastu
-pracovná doba od 8,00 ? 16,30 h, 30 min. Prestávka.

Telefónne číslo: 0910/970 888,
Mail : ihusova@gmail.com