Kuchárka

Lokalita :
Plat : 450 €

Hľadáme šikovného kuchára/ kuchárku do zariadenia sociálnych služieb pre ľudí s mentálnym postihnutím.

Pracovná doba: 8:30- 14:30
Náplň práce:
Príprava obedov pre max. 60 ľudí.
Pomoc pri servírovaní obedov
Zodpovednosť za vedenie kuchyne a udržiavanie poriadku v kuchyni( upratovanie po obede)

Ponúkame:
Príjemné pracovné prostredie

Požiadavky
stredoškolské vzdelanie
chuť variť
skúsenosť a zručnosť s varením pre väčší počet ľudí
zodpovednosť
schopnosť pracovať s ľuďmi s mentálne postihnutím

Pracovná ponuka je vhodná aj pre ľudí na dôchodku.

Nástup od 1.9.2013

Žiadosť o zamestnanie spolu so životopisom zasielajte na info@lepsisvet.org
Informácie k pracovnej pozícii
info@lepsisvet.org
02/63810942
Plat
: 450 €
Mesto
: Bratislava
: info@lepsisvet.org
Telefón
: 02/63810942
Web
: www.lepsisvet.org