HĽADÁME OPATROVATEĽKY DO RAKÚSKA A NEMECKA

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : Dohodou

Sme personálna agentúra, ktorá spolupracuje s viacerými nemeckými a rakúskymi partnermi, a pomáha opatrovateľkám vycestovať za prácou do zahraničia s nástupom IHNEĎ!

Miesto výkonu práce: Rakúsko,Nemecko
Dĺžka pobytu: 0 ? 1 mesiac

Náplň práce
? pomoc pri osobnej hygiene
? podávanie liekov
? pichanie inzulínovým perom pri diabetikoch
? meranie tlaku
? rehabilitácia
? vedenie domácnosti ak žije opatrovaná osoba sama

Požiadavky na uchádzača:
? ukončený opatrovateľský kurz
? komunikatívna nemčina

Výhody
? dopravu máte plne hradenú
? dlhodobá práca
? legálna práca na rakúsku živnosť
? odpracovaná doba sa vám započítava do dôchodku
? poskytujeme vám zdarma asistenčnú linku počas celého pobytu

Ubytovanie a strava: zabezpečená zdarma v rodine
Poistenie: Podľa platnej Slovenskej legislatívy + komerčné poistenie (možnosť poistiť sa v našej agentúre).

Pre bližšie informácie nás neváhajte kontaktovať!
0907885186