UPRATOVANIE REŠTAURÁCIE A APARTMÁNOV - HOLANDSKO. AJ BEZ SKÚSENOSTÍ. ODCHOD: IHNEĎ

Lokalita : ostrov Vlieland, Holandsko
Plat : 9,42 €
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Miesto práce: Ostrov Vlieland Holandsko.
Náplň práce: Pre nášho klienta v Holandsku hľadáme ženu, ktorej náplňou práce bude upratovanie reštaurácie a apartmánov na holandskom ostrove Vlieland.

Požiadavky:
- komunikatívna znalosť anglického jazyka - NUTNÁ
- skúsenosti s upratovaním výhodou
- motivácia a zodpovednosť

Nástup do práce / termíny: ihneď

Mzda:
Mzda je rozdelená podľa veku pracovníčky:

19 rokov:
4,95 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

20 rokov:
5,79 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

21 rokov:
6,83 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

22 rokov:
8,01 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

23 rokov a viac:
9,42 Eur brutto/hod. + príplatok 8 % holiday money

Mzda je vyplácaná každé 4 týždne na holandský alebo slovenský účet podľa Vášho výberu.
Strava: Zabezpecujete si sami

Ubytovanie: Zamestnávateľ zabezpečuje ubytovanie za poplatok 50 Eur týždenne (neplatíte poplatky za ubytovanie vopred). Ubytovanie je strhnuté z výplaty pracovníčky.

Pracovná doba: Priemerne 36 - 40 hodín týždenne. Nadčasy podľa požiadaviek zamestnávateľa.

Dĺžka kontraktu: Minimálne 3 mesiace s možnosťou predĺženia.

Poistenie: Hradené podľa platnej holandskej legislatívy.

Ešte pred Vaším vycestovaním do zahraničia obdržíte akceptačný list, kde budete mať potvrdený nástup do zamestnania a všetky pracovné podmienky priamo od holandského zamestnávateľa. Tento dokument spolu s dohodou o sprostredkovaní zamestnania sa podpisuje pred vycestovaním.

Ak máte záujem o pracovnú pozíciu zašlite emailom životopis v anglickom jazyku + fotografiu.
Váš záujem nám potvrďte aj telefonicky.

Základné informácie o ponuke

Plat
9,42 €
Kontakt
Europersonnel
info@europersonnel.sk
Telefón
0917 721 626
Webstránka
www.europersonnel.sk
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
10. 07. 2017