FÍNSKO - CNC Operátor na frézu a vŕtačku s Haidenhain

Lokalita : FÍNSKO - Riihikoski (30 km od Turku)
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď

V spolupráci s partnerskou fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta – malú strojársku firmu operátora na CNC frézu a vŕtací stroj so systémom HADENHAN.

Požiadavky na zamestnanca:

- Prax na CNC sústruhoch 5 rokov
- Schopnosť programovať v systéme HAIDENHAIN
- Čítanie a práca podľa technických výkresov
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka B1

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplňou práce je obsluha a programovanie frézy a vrtacieho CNC stroja - výroba výrobkov na základe technickej dokumentácie – technických výkresov dodaných pracovníkovi, je preto nutné vedieť čítať technické výkresy. Taktiež nevyhnutné je vedieť aj programovať v programe HAIDENHAIN.

Pracuje sa na strojoch:
FRÉZY:
ZAYER – Haidenhein 355
SORULACE – Haidenhein 426

VŔTACÍ STROJ:
FERMAT – Haidenhein 530

Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer minimálne na 8 mesicaov pre fínsku agentúru – po 8 mesicach prestup pod firmu.
Pracuje sa 5 dní v týždni - zvyčajná pracovná doba je 40 hod na týždeň
Pracuje sa na smeny: 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00

Ponúkaný plat netto:
12,50 - 15€ na hodinu – nadčasové hodiny sa zaratávajú do banky prac. času (bank hours)

Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca, býva sa v byte cca 1 km od pracoviska. Nájomné je cca 200€/mesiac.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu info@inboxagency.sk . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Ing. Róbert Jopek
info@inboxagency.sk
Telefón
0908 634 471
Webstránka
Krajina
Ostatné krajiny
Kraj
Kategória
Elektrotechnický priemysel
Pridané
15. 05. 2017