FÍNSKO - CNC Operátor Ohýbacích lisov

Lokalita : FÍNSKO - Laitila
Plat : 11 €
Termín nástupu : Ihneď

V spolupráci s fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta – strojársku firmu operátora na CNC ohýbacie lisy. Pracuje sa na strojoch AMADA, preto je veľkou výhodou ak má uchádzač skúsenosti na strojoch tejto značky (nie je to však podmienkou).

Požiadavky na zamestnanca:

- Prax na CNC ohýbacích/ohraňovacích lisoch minimálne 2-3 roky
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplňou práce je výroba výrobkov na základe technickej dokumentácie – technických výkresov dodaných pracovníkovi, je preto nutné vedieť čítať technické výkresy. Pracuje sa s plechmi od hrúbky 0,4 mm do 5 mm. Je potrebné vedieť si pripraviť materiál, upnúť ho, nastaviť a ovládať stroj.

Je potrebné aby ste mali komunikatívnu úroveň anglického jazyka.

Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer minimálne na 6 mesicaov.
Smeny: 6:00 – 14:30 a 14:30 – 23:00 (1x pauza na obed 30 min + 2 x 10 min coffee break)
Pracuje sa 5 – 6 dní v týždni podľa potreba

Ponúkaný plat netto:
Cca 11,00 € na hodinu – nadčasové hodiny sa zaratávajú do banky prac. času (bank hours)

Ubytovanie je zadarmo zabezpečené pred príchodom zamestnanca, býva sa v byte cca 2 – 3 km od pracoviska. Nájomné neplatíte, hradíte iba náklady (elektrina, voda...) cca 60€ / mesiac.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu info@inboxagency.sk . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Základné informácie o ponuke

Plat
11 €
Kontakt
Ing. Róbert Jopek
info@inboxagency.sk
Telefón
0908 634 471
Webstránka
Krajina
Ostatné krajiny
Kraj
Kategória
Elektrotechnický priemysel
Pridané
15. 05. 2017