FÍNSKO - CNC Operátor na vrtací stroj s Haidenhain

Lokalita : FÍNSKO - Otanmäki (150 km od Oulu)
Plat : 12,50 €
Termín nástupu : Ihneď

V spolupráci s partnerskou fínskou personálnou agentúrou hľadáme pre klienta – strojársku firmu v meste Otanmäki operátora na CNC vŕtací stroj so systémom HADENHAN.

Požiadavky na zamestnanca:

- Prax na CNC sústruhoch 2-5 rokov
- Schopnosť pracovať v systéme HAIDENHAIN
- Čítanie a práca podľa technických výkresov je veľkou výhodou
- Komunikatívna úroveň anglického jazyka B1

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplňou práce je práca s veľkými kusmi, kde pracovník je zodpovedný za vkladanie obrobkov do stroja, a následný dozor nad obrábacím procesom, kontrola obrobkov, premeriavanie atď. Program je už pripravený, a operator musí vedieť pracovať s riadením Haidenhain.

Zamestnanie je na trvalý pracovný pomer minimálne na 7 mesicaov pre fínsku agentúru – po 8 mesicach prestup pod firmu.

Pracuje sa 5 dní v týždni (Pondelok-Piatok) - zvyčajná pracovná doba je 40 hod na týždeň
Pracuje sa na 3 smeny: 6:00 – 14:00, 14:00 – 22:00, 22:00 – 6:00

Ponúkaný plat netto:
12,50€ na hodinu – nadčasové hodiny sa zaratávajú do banky prac. času (bank hours)

Ubytovanie je zabezpečené pred príchodom zamestnanca, s nájmom do 200€ na mesiac. Byt je základne zariadený.

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom CV v anglickom jazyku na adresu info@inboxagency.sk . Uchádzačov, ktorí splňajú hore uvedené požiadavky budeme následne kontaktovať

Základné informácie o ponuke

Plat
12,50 €
Kontakt
Ing. Róbert Jopek
info@inboxagency.sk
Telefón
0908 634 471
Webstránka
Krajina
Ostatné krajiny
Kraj
Kategória
Elektrotechnický priemysel
Pridané
15. 05. 2017