NEMECKO - Výroba jácht

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Giebelstad
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Pre nemeckého klienta hľadáme manuálne zdatných pracovníkov na prácu vo výrobe a kompletizácii kvalitných jácht.

Požiadavky na zamestnanca:

- Manuálna zručnosť (ideálne vyučený stolár, tesár, inštalatér, elektrikár)
- Nemecký jazyk na dobrej komunikatívnej úrovni
- Chuť pracovať v rušnom prostredí
- Ochota dlhodobo pracovať v zahraničí

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Pracovnou náplňou je kompletizácia montáž a inštalácia jácht, poskladanie nábytku a jeho inštalácia do interiéru, montáže bočných stien, priečok, inštalácia a pokládka káblov elektrického vedenia, inštalácia vody a sanity a tiež iných prvkov interéru.

Doplňujúce informácie:

Ponúkaný plat brutto:
nástupný plat je od 9,61€ - 11,23€ - v závislosti od pozície ale aj kvality, predchádzajúcej praxe a jazykových schopností
nezdaniteľný bonus 240€ každý mesiac ako príspevok na bývanie
čistá mesačná mzda je cca 1600€ / mesiac

Iné výhody – asistencia zamestnávateľa:
- Pracuje sa na nemeckú zmluvu
- Zabezpečenie ubytovania pred príchodom do Nemecka (cca 300 – 350€ / mesiac)
- Dlhodobé zamestnanie v stabilnej spoločnosti

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite emailom na info@inboxagency.sk CV v nemeckom jazyku s fotografiou alebo nás kontaktujte na 0908 634471.