Ponuka práce

Lokalita : Bratislava
Plat : 550-5000 €

Hľadáme administratívnych spolupracovníkov do novootvorenej spoločnosti a nástupom ihneď.Náplň práce je komunikácia emailom,telefonicky a os.stretnutia s klientami(nie sme call centrum!)
Životopisy posielať na keystock.mgabco@gmail.com
Mzda:550eur a viac

Požiadavky na zamestnanca:

Komunikatívny,spolahlivý

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Komunikácia s klientami
Plat
: 550-5000 €
Mesto
: Bratislava
: keystock.mgabco@gmail.com
Telefón
: 0901911006
Web

Podobné pracovné ponuky

Dohodou
Do svojho tímu hľadám ambiciózne ženy, ktorým tak ako mne, nevyhovuje práca na zmeny a chcú si život žiť podľa svojich predstáv a neobmedzovať sa. Sú viaceré možnosti pre Vás- privyr
Mesto: Celá SR
Pridané: 16.01.2017
Dohodou
Súkromná podnikateľka do svojej firmy hľadá šikovných a ambicióznych mladých ľudí. Pracovná náplň je zameraná na prácu s klientmi - kompletné finančno- ekonom. kontroly a na managér
Mesto: Žilina
Pridané: 15.01.2017
Dohodou
Príjmeme asistenta/ky do administratívy. Náplňou práce je administratíva, korešpondencia, starostlivosť o chod kancelárie, komunikácia s odberateľmi, príjem návštev, dopĺňanie databáz
Pridané: 14.01.2017
100000 €
Dobrý deň, nemám inú možnosť, ako vás kontaktovať, pretože Posielam vám túto správu v nádeji, že to povedie k affaire.ego vzťah prinesie do vašej pozornosti, že môžem urobiť š
Mesto: Partizánske
Dohodou
Jednoduchá práca cez počítač pre každého kto ovláda základne veci cez počítač. Začať môžete úplne zdarma bez registračných poplatkov ihneď.
Pridané: 13.01.2017
1000 €
Máte chuť pracovať a ste komunikatívni? Chcete zarobiť toľko, koľko potrebujete? Hľadáme kolegov do našej kancelárie v Ružinove - Allianz Slovenská poisťovňa.
Pridané: 12.01.2017
Dohodou
REFUNDO je niečo ako LYONESS, registrujte sa a registrujte si ľudí - nič to nestojí a môžete na tom len zarobiť. REFUNDO - za odporúčanie ďalšieho člena (kamarátov, priateľov, známych.
50 €
Ak som zase s úsmevom vďaka pán LALLEMENT Luden som dostal pôžičku vo výške 45.000 eur a dvaja z mojich kolegov sa tiež dostala pôžičky od tohto muža bez akýchkoľvek problémov s rýchl
Pridané: 10.01.2017
Dohodou
aranžérka - kvetinárka - Ponuka Prijmeme aranžérku do kvetinárstva v Tulčíku. V prípade záujmu zašlite svoj životopis: savyve@azet.sk, kontakt:0948 314 115
Mesto: Prešov
Pridané: 09.01.2017
Dohodou
Prijmem kasernika-kadernicku do zabehnuteho salonu v centre mesta
Mesto: Bratislava
Pridané: 06.01.2017

Pracovná oblasť
Mesto