Dělník/ce do výroby, volné místa od nového ruku

Lokalita : Brno
Plat : 600 €

Pro výrobní společnost - firmu AU Optronics hledáme kandidáty na pozici: Dělník/ce do výroby. Jedná se o výrobu a montáž solárních panelů. Výkon práce přímo v Brně - v části Slatina. Práce vhodná pro muže i ženy

Co vám nabízíme:
- Dlouhodobá práce ve stabilní společnosti, čisté a moderní prostředí.
- Práce na HPP (smlouva na 1 rok s možností prodloužení).
- Možnost záloh až do výše 1000,- Kč.
- Zvýhodněný telefonní tarif.

Požiadavky na zamestnanca:

Co od vás očekáváme?
- Výborný zrak,
- manuální zručnost,
- spolehlivost,
- odpovědný přístup k práci a chuť pracovat.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Náplní práce je jednoduchá manuální práce ve výrobě, práce je ve stoje. Pracuje se formou krátký/dlouhý týden na 12 hod. směny (6:00-18:00, 18:00-6:00)

V případe Vašeho zájmu volejte 773 741 814 /po-pá 8:00-16:00/ a nebo si zašlete svůj životopis na email: vargova@jobs4joy.cz

Základné informácie o ponuke

Plat
600 €
Petra Sadílková
sadilkova@jobs4joy.cz
+420773741814
06. 12. 2016