Pracovná ponuka pre opatrovateľlku do Mníchova od 16.12.2016

Lokalita :
Plat : Dohodou
Termín nástupu : 16.12.2016

Spoločnost - VIP 24 Plus s.r.o. Overená rodina hľadá opatrovateľku (môže byť FAJČIARKA) na 5-týždňový záskok s nástupom od 16.12.2016

Táto ponuka sa nachádza v Mníchove a vašu pomoc potrebuje 87-ročná pani (1,65m, 46kg), ktorá býva sama v byte. Je zaradená do 1.stupňa opatrovania. Je mobilná za pomoci rolátora, občas zabúda ,potrebuje navariť, pomôcť v domácnosti a pri hygiene. Opatrovateľka má k dispozícii vlastnú izbu a internet. Potrebná je dobrá úroveň nemeckého jazyka. Odmena: 1365 Eur (netto) + príspevok na cestu + vianočný bonus do výšky 250 Eur za turnus. Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať na našich telefónnych číslach alebo nám zašlite životopis s aktuálnou fotkou na našu mailovú adresu .

Požiadavky na zamestnanca:

- komunikatívna znalosť nemeckého jazyka
- skúsenosti s opatrovaním

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

24 hodinová opatera seniora v domácom prostredí

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Miroslava Haškova
nabor@vip-pflege.eu
Telefón
0948 688 777
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
16. 11. 2016