Montér oceľových konštrukcií

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Rakúsko
Plat : 1800 €
Termín nástupu : Ihneď

Pracovná ponuka pre renomovanú európsku spoločnosť. Firma disponuje dlhoročnými skúsenosťami v oblasti montáže konštrukcií a technológií oceľových konštrukcií.

Informácie o pracovnom mieste

Lokalita: Rakúsko
Ponúkaný plat: 1780 – 2800 EUR/mesiac
Druh pracovného pomeru: hlavný pracovný pomer
Termín nástupu: november – december 2016
Jazykové znalosti: Nemecký jazyk – komunikatívna úroveň

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Montáž hál. Montáž oceľovej konštrukcie a jej zastrešenie PVC-fóliou vrátane prípravných prác.
Haly určené pre využitie v priemysle, logistike, poľnohospodárstve, v oblasti recyklácie a voľného času.

Požiadavky na pracovníka:
Ponuka je určená uchádzačom, ktorí majú v danej oblasti predchádzajúce pracovné skúsenosti, ukončené vzdelanie so zameraním strojárstvo/zámočník, zváračské znalosti elektródou a CO2.
Vyžaduje sa spoľahlivosť, kvalitatívne vnímanie, samostatnosť, schopnosť práce v tíme, schopnosť práce vo výškach.
Výhodou Vodičské oprávnenie sk B,C,E

Iné výhody:
Umiestnenie ucelených partií pracovníkov – 3-4 montážnici.
Dlhodobá a stabilná práca pre renomovanú spoločnosť.

Ubytovanie: Zabezpečené zamestnávateľom
Strava: Na vlastné náklady. Príspevok od zamestnávateľa vyplácaný formou diét.

Doprava: Asistencia pri organizovaní dopravy. Kompletné inštrukcie od vycestovania zo Slovenska až po príchod na miesto určenia.

Kontaktujte nás telefonicky, mailom alebo osobne :
Pri odozve emailom nám uveďte Vaše tel. číslo kvôli uľahčeniu komunikácie!!!