Pomocník na stavbe, murár, šalovač v Rakúsku

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Rakúsko - Horné Rakúsko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 168 hodín / mesiac

Informácie o ponuke:

Nájdite si stabilné pracovné miesto so SILVERHAND ihneď!

SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov v zahraničných firmách. Našim záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.

Pre našeho významného klienta v Rakúsku hľadáme s nástupom ihneď

Požiadavky na zamestnanca:

- PODMIENKA - požadovaná komunikatívna znalosť nemčiny (bude telefonicky overená)
- prax v odbore
- vlastné auto podmienka
- samostatná práca
- komunikatívny, iniciatívny, schopnosť tímovej spolupráce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- sekanie, brúsenie, upratovanie, murovanie, šalovanie
- jednoduché montážne práce
- nakládka a vykládka strojov a nástrojov

- mzda od 11,73€ / hod brutto + 26,40€ / odpracovaný deň netto príplatok
- týždenné zálohy (150 - 250 Euro)
- ubytovanie si hradí zamestnanec
- možnosť pracovať nadčasy
- dlhodobá a stabilná práca s nástupom ihneď
- pracovná zmluva s rakúskym zamestnávateľom
- platba daní a sociálnych príspevkov rakúskym zamestnávateľom
- rodinné prídavky na deti
- nárok na dovolenku
- veľmi dobrá podpora od našeho tímu