Pracovník na píle v Dánsku

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Ringe
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď

Informácie o ponuke:

Nájdite si stabilné pracovné miesto so SILVERHAND ihnď!

SILVERHAND je popredná pracovná agentúra s medzinárodným dosahom.
Špecializujeme sa na zamestnanie odborníkov ako aj pomocných pracovníkov v zahraničných firmách. Našim záujemcom ponúkame veľmi atraktívne pracovné podmienky u spoľahlivých zamestnávateľov. Naše služby sú 100% bezplatné.

Pre našeho významného klienta v Dánsku hľadáme s nástupom ihneď

Požiadavky na zamestnanca:

– komunikatívna znalosť angličtiny
– prax v odbore min 3 roky – požadovaná
– preukaz na VZV – výhodou
– vlastné auto
– samostatná práca
– zručnosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

– obsluha píly
– pílenie / výroba dosiek

Doplňujúce informácie:

Ponuka:

– mzda 133,00DKK (17,88€) / hod brutto + 16,66DKK (2,24€)/ hod príplatok
– týždenné zálohy do 1.000DKK
– mzda sa vypláca každé 2 týždne
– ubytovanie zabezpečené od zamestnávateľom, hradí si zamestnanec na konci mesiaca
– možnosť pracovať nadčasy
– dlhodobá a stabilná práca s nástupom ihneď
– pracovná zmluva s dánskym zamestnávateľom
– platba daní a sociálnych príspevkov dánskym zamestnávateľom
– nárok na dovolenku
– veľmi dobrá podpora od našeho tímu