Hľadáme milú a šikovnú pani/slečnu do domácnosti a k dieťaťu

Lokalita : Pöchlarn
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : podľa potreby

Informácie o ponuke:

Dobrý deň,

hľadám milú a šikovnú pani alebo slečnu, ktorá má skúsenosti s deťmi a vie sa postarať o domácnosť - rodinný dom, byt. Ide o bežné domáce práce a zmysluplné trávenie času so 4,5 ročným chlapčekom. Znalosť nemčiny by bola dobrá, nie sú ale vysoké nároky. Prosím o kontaktný e-mail s fotkou a krátkym opisom Vašej osoby alebo prípadnými otázkami na adresu lenka.mihalov@gmail.com

Ďakujem.

Požiadavky na zamestnanca:

Šikovnáa zodpovedná, komunikatívna a flexibilná osoba, ktorá sa nebojí domácich prác a vie sa zároveň postarať aj o dieťa

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

domáce práce
varenie - pre dieťa
trávenie času s dieťaťom

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Lenka Mihalovova
lenka.mihalov@gmail.com
Telefón
0043/664/3865261
Webstránka
Krajina
Rakúsko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
03. 08. 2016