Výhodná pracovná ponuka pre mladých v Holandsku

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Holandsko, rôzne lokality
Plat : 700 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : práca na dve zmeny

Overený holandský zamestnávateľ prijíma mužov i ženy na rôzne pomocné práce.
Zamestnávateľ Vám pomôže s ubytovaním a poskytne zadarmo zaškolenie. Krásna krajina, bohaté kultúrne a spoločenské vyžitie.
Jedná sa o program pre absolventov/mladých ľudí, preferovaní sú teda ženy a muži od 18 do 21 rokov.

Požiadavky na zamestnanca:

Nepotrebujete mať znalosť cudzieho jazyka.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Budete pracovať vo firme, ktorá sa zaoberá spracovaním a balením bravčového a hovädzieho mäsa - etiketovanie, skenovanie, váženie mäsa, práca na umývacom oddelení (napr. čistenie prepraviek, náradia…), muži môžu robiť aj pomocné práce pri vykosťovaní a úprave mäsa (napr. nakladanie na pás, vyberanie kostí, orezávanie, porciovanie a pod.)

Mzda odstupňovaná podľa veku, už po odpočítaní odvodov a nákladov na ubytovanie od 700 eur v čistom (pri 18-ročných bez praxe).

Poskytneme Vám komplexnú pomoc s vycestovaním, s dopravou do Holandska ako i s úradmi na Slovensku a v Holandsku.