Irsko,zber sampionov !!!

Lokalita : Irsko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

ce: Írsko, Severné Írsko
Mzda (brutto):  od 150 – 500€/týždenne (práca na úkol)
Nástup: priebežne v roku 2016

Hľadáme hlavne ženy (prípadne aj páry) na zber šampiňónov pre farmárov v Írsku a Severnom Írsku (okolie - Dublin, Belfast a iné podľa aktuálnej ponuky).
Máme viacero fariem kde umiestňujeme našich uchádzačov. Huby sa zbierajú v uzavretom priestore (hala/skleník).
Pracuje sa 8 – 12 hod. denne, podľa potreby.

Náplň práce:
-      zbieranie, triedenie a prípadne balenie šampiňónov
Mzda:
Práca je na úkol. Priemerná mzda cca 0,30centov za kilo nazbieraných šampiňónov, norma 20 – 30 kg/hod.
Počas zácviku 2-4 týždne :150-250 eur týždenne (netto) Po zácviku 350-500 eur / týždenne (netto)
Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené v domoch (tzv. sharehouse). Počet osôb na dome je od 5- 7 ľudí. V domoch sú 1 a 2 posteľové izby. Dom je kompletne zariadený (vrátane spotrebičov, práčky a pod.)
Náklady spojené s ubytovaním – nájom sa pohybuje od 30-50€/týždeň.
Doprava:
Doprava do práce a z práce je individuálna (autobus, bicykel, auto).

Požiadavky:
Znalosť jazyka nie je potrebná. Stačí ak 1 z dvojice/skupiny ovláda aspoň základy angličtiny.
Pomôže aj znalosť ruského jazyka, na farmách sú kolegovia z Litvi a Lotišska, ktorí sa dohovoria aj po rusky.
Dostatok financií – počiatočné náklady:
·       Letenka do Anglicka cca 80 -150 €
·       Doprava z letiska k zamestnávateľovi 10 – 30 €
·       Ubytovanie cca 60 – 100 €
·       Vreckové na stravu a iné výdaje do prvej výplaty  cca 100 €
Výhody:
·       Práca na anglickú pracovnú zmluvu s možnosťou TPP

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
MK-RECRUITMENT.SK
mkrecruitment.sk@gmail.com
Telefón
0917323670
Webstránka
Krajina
Írsko
Kraj
Kategória
Pomocné práce
Pridané
23. 07. 2016