brigada

Lokalita : Protaras
Plat : 500 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 9 hodin denne

Praca pre dvoch casnikov, casnicky v rodinnom hoteli od augusta do konca oktobra. Velmi dobre pracovne podmienky, dobry kolektiv, v kolektive i Slovaci.

Požiadavky na zamestnanca:

zakladne znalosti AJ, vyhoda rustina, pracovitost, schopnost pracovat v tíme, prax ako casnik, bezuhonnost,

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

praca v restauracii, prestieranie, zbieranie pouziteho riadu

Praca len pre 100% spolahlivych ludi, najlepsie vek 25 a viac, nie alkoholici, volat rano od 8.30 do 19.00 na 0911741236. Zabezpecene ubytovanie a strava zdarma, mozny prispevok na letenku na konci sezony

Základné informácie o ponuke

Plat
500 €
Kontakt
Pavol Šándor
praxcyprus2012@gmail.com
Telefón
0911741236
Webstránka
Krajina
Cyprus
Kraj
Kategória
Čašník
Pridané
13. 07. 2016