Práca vo fabrike - BEZ ZNALOSTI AJ!! Aj pre páry!!

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Veľká Británia
Plat : 1700 €
Termín nástupu : Ihneď

Informácie o ponuke:

Pracovník vo fabrike - BEZ ZNALOSTI AJ!!!

Lokalita: Veľká Británia - Anglicko
Mzda: od 7,20 GBP /hod
Nástupný termín: ihneď
Druh pracovného pomeru a dĺžka pobytu: Hlavný pracovný pomer

Náplň práce:
- príprava polotovarov, predpríprava výrobkov, triedenie.
- práca s mechanizmami, ale aj manuálne bez strojov.
- konečné balenie hotových produktov
- manuálna práca na výrobnej linke v tempe
- balenie, etiketovanie.

Pracovné zmeny: 12-hodinové zmeny /rotujúce denné a nočné/

Požiadavky na zamestnanca:
- flexibilita týkajúca sa pracovného času
- Veľké pracovné nasadenie a zodpovednosť pri práci
- čistotný a poriadkumilovný

Iné výhody ponúkané zamestnancom:
- dlhodobá a stabilná práca

Ubytovanie: Je poskytnuté v prenajatých domoch - shared houses, ktoré sú plne vybavené. Izby sú 2 - 3 posteľové. V domoch je kúpeľňa, soc. zariadenia, kuchynka, chladnička. Poplatok za ubytovanie je 65 GBP na týždeň vrátane energii

Strava: Strava je na vlastné náklady. Možnosť variť si v spoločnej kuchynke.

Doprava: Letecky , hradíte si sami, cena letenky sa pohybuje v rozmedzí od 70 do 120 EUR.

Pomôžeme s rezerváciou lístkov a odporučíme najlacnejšie spojenie do VB. Ponúkame asistenciu pri vyhľadaní vhodného spojenie po celej Veľkej Británii.

V prípade záujmu o túto ponuku nás kontaktujte mailom alebo osobne :

personálny konzultant: Nemešová Anna