Nemecko-sklady !!!

Lokalita : Nemecko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Informácie o ponuke:

Miesto práce: Nemecko /oblasť Bavorsko/
Mzda (brutto): 1500 – 1800 €/mesačne (8,80€/hod.)
Nástup: priebežne v roku 2016

Hľadáme mužov a ženy do fabrík a skladov na bežné skladové práce, taktiež na bežné práce v produkcii. Prijímame aj bez praxe, budete zaškolení. Pracuje sa v 3 zmennej prevádzke, 8 hod. denne.

Náplň práce:
-      nakladanie, vykladanie , triedenie tovaru, pikovanie
-      balenie, váženie, etiketovanie, prebaľovanie
Mzda:
1500 - 1800 EUR/mesiac (brutto), 8,80 €/ hod., po 2 mes. zvýšenie
Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečené - penzióny , rodinné domy, ubytovne (vzdialené max. 10-15 km. od miesta práce), náklady na ubytovanie 200 – 250 €, sťahuje sa z výplaty. Nie je potrebný depozit za ubytovanie na začiatok. Je možné si pozháňať vlastné bývanie
Doprava:
Doprava do práce je zabezpečená firemnými autami za poplatok. Možnosť dopravy vlastným autom, kedy neplatíte firme za dopravu /kolegovia sa Vám zložia na benzín/, prípadne verejnou dopravou.
Požiadavky:
Je potrebná znalosť nemeckého jazyka na takej úrovni, aby ste zvládli odkomunikovať základné veci v nemeckom jazyku./lepšie základy nemeckého jazyka/.Benefity:
Kandidátom s dobrou nemčinou nemecký zamestnávateľ preplatí náklady na cestu do Nemecka + každý kandidát dostane benefit 300 € v rámci dovolenky na cestu domov.
Každý uchádzač musí absolvovať pohovor s našou pracovníčkou /základné nemecké otázky/, následne na to aj s nemeckým personalistom. Je potrebné mať také základy nemčiny , aby ste porozumeli základným veciam a jednoduchým spôsobom vedeli odpovedať. Schválení uchádzači pri podpise zmlúv v našej agentúre dostanú vzor nemeckej pracovnej zmluvy.

Termín nástupu do práce je do 5 pracovných dní od príchodu, po vybavení všetkých úradných dokladov / vybavuje zamestnávateľ/.Výhody:
- Pracujete na nemeckú pracovnú zmluvu
- zabezpečená doprava a ubytovanie
- možnosť zdokonalenia sa v nemeckom jazyku
- asistencia počas celej doby pobytu - ZDARMA.
- možnosť brania záloh po odpracovaní týždňa
- výplata je mesačná, vyplácaná k 15. dňu v mesiaci na účet.
- zamestnávateľ zabezpečuje pracovné oblečenie.
- možnosť vrátenia daní po návrate z Nemecka !!!
- slovenskí kolegovia na pracovisku !!!
- overený zamestnávateľ !!!
- možnosť práce nadčas!!!
- umiestňujeme aj pracovníkov bez praxe- budete zaškolený
zamestnávateľom !!!Poplatok za personálne poradenstvo a asistenčné služby:
Po schválení sa hradí asistenčný poplatok 180€, ktorý zahŕňa personálne poradenstvo a asistenčné služby, poskytnuté informácie ohľadom práce a života v Nemecku, spracovanie a odoslanie Vašich materiálov zamestnávateľovi, zarezervovanie ubytovania podľa potreby aj dopravu,  prípadné preklady dokumentov a paušálny poplatok za  informačnú brožúru o živote, práci, daniach, ubytovaní a iných náležitostiach spojených s prácou v Nemecku ako aj nonstop asistenčnú linku. Poplatok je splatný jednorázovo  ku dňu podpísania dohody.

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
MK-RECRUITMENT.SK
mkrecruitment.sk@gmail.com
Telefón
0917323670
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
25. 06. 2016