Práca v kuracej fabrike v Nemecku

Lokalita : Haren (Ems)
Plat : 1800 €
Termín nástupu : Neurčený

Pre nášho nemeckého klienta hľadáme pracovníkov do mäsozávodov na rôzne pozície: nakladanie mäsa na pás, rozdeľovanie mäsa do boxov, práca na expedícií – balenie a spracovanie mäsa, práca s nožom na rozrábke, práca v stoji, v tempe.

V prípade záujmu prosím dopošlite Váš životopis na mail: job@universalconsulting.sk, alebo sa bližšie informujte na tel. čísle 032/7440174.

Požiadavky na zamestnanca:

Vyžaduje sa mierne pokročilá znalosť nemeckého jazyka (stačí ak ovláda jeden z dvojice).

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Nakladanie mäsa na pás, rozdeľovanie mäsa do boxov, práca na expedícií – balenie a spracovanie mäsa, práca s nožom na rozrábke,...

Doplňujúce informácie:

Výhody:
•pracovná ponuka aj bez predchádzajúcich skúseností- zamestnávateľ si Vás rád zaškolí,
•atraktívne platové podmienky,
•ubytovanie a doprava zabezpečené zamestnávateľom,
•nízke náklady na vycestovanie,
•práca na nemeckú pracovnú zmluvu,
•veľa umiestnených Slovákov a Čechov,
•po odpracovaní prvého týždňa možnosť zálohy
•možnosť zapožičania služobného auta za úhradu 125€/mesiac

Základné informácie o ponuke

Plat
1800 €
Kontakt
Universal Consulting s.r.o.
job@universalconsulting.sk
Telefón
032/7440174
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Potravinárstvo
Pridané
10. 06. 2016