Belgicko : Ponuka práce pre Murárov a pomocných murárov

Lokalita : Belgicko
Plat : 7 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 40 h / týždenne

Pre zákazky od nášho Belgického partnera hľadáme Murárov s praxou v odbore a pomocných murárov i bez praxe s chuťou pracovať a zdokonaľovať sa v profesii, ktorí chcú vycestovať do zahraničia z dôvodu vyššieho zárobku a pritom mať istotu zázemia Slovenského zamestnávateľa. Práca je vykonávaná v meste Antverpy / Belgicko. Ponúkaná práca je na riadnu pracovnú zmluvu TPP uzatvorenú so Slovenskou spoločnosťou. Pracuje sa v Slovenskom kolektíve bez nutnosti znalosti cudzieho jazyka avšak jeho znalosť je výhodou.

Informácie na tel.č +421902063917.
Svoj záujem prejavte poslaním životopisu na uvedený e-mail.

Požiadavky na zamestnanca:

Murár - znalosti v odbore a preukázateľná prax resp. referencie. Komplexný výkon murárskej profesie : murovanie, betónovanie, omietanie, šalovanie, armovanie, izolovanie. Ovládanie technologických postupov pri jednotlivých typoch materiálov.

Pomocný murár - chuť pracovať a zdokonaľovať sa v profesii murár.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Výkon práce na základe zadania zamestnávateľa.

Doplňujúce informácie:

- Ubytovanie a cestovanie hradí zamestnávateľ.
- Týždenné zálohy výplaty.

Základné informácie o ponuke

Plat
7 €
Kontakt
SV Group
belgickostavby@gmail.com
Telefón
+421902063917
Webstránka
Krajina
Ostatné krajiny
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
06. 06. 2016