Elektrikári Holandsko/Nemecko s NJ/AJ

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Holandsko, Nemecko
Plat : 1850 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 40 hod / týždeň

Hľadáme skúsených elektrikárov, ktorí ovládajú nemecký alebo anglický jazyk na pokročilej úrovni. Jedná sa o prácu na rôznych priemyselných projektoch v Nemecku a Holandsku. Každý pracovník je pridelený na projekt, podľa predchádzajúcich skúseností. Pracuje sa na základe technickej dokumentácie .
Projekty sú väčšinou pre skupinky (2 pracovníci na 1 auto).
Jednotlivé projekty sú v rôznych lokalitách a pracovníci musia byť ochotní sa po ukončení zákazky presunúť do inej lokality.

Požiadavky na zamestnanca:

- prax v obore min. 3 roky
- pracovné oblečenie a náradie
- nemecký alebo anglický jazyk na pokročilej úrovni
- vycestovanie v dohodnutom termíne
- dobrý zdravotný stav
- presnosť, zodpovednosť, flexibilita
- vlastné auto

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

- elektroinštalácie
- elektromontáž
- ťahanie káblov
- skladanie, káblovanie a zapájanie rozvádzačov
- rôzne montážne práce

Doplňujúce informácie:

Iné výhody:
- mzda od 1850 Eur Netto
- prac. úväzok: 40 hodín týždenne + nadčasy
- výplaty každý mesiac
- nadčasy platené za príplatok
- ubytovanie zabezpečené, hradené zamestnávateľom
- možnosť pracovať na turnusy
- dovolenka
- možnosť poskytnúť zálohu

V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám e-mailom na info@dkrs.sk:

- Podrobne rozpísaný životopis v anglickom alebo nemeckom jazyku
- Výučný list, certifikáty, vyhlášky

Vaša žiadosť môže byť spracovaná len v tom prípade, keď nám doručíte horeuvedené požadované doklady.

DK Recruitment Services s.r.o. K. Mikszata 6, Rimavská Sobota
on-line: www.dkrs.sk, emailom: info@dkrs.sk
telefonicky: 047/5622620, 0910 901 936, 0911 279 723

Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.