PRÁCA V POTRAVINÁRSKEJ PREVÁDZKE

Lokalita : Veľká Británia, Crewe
Plat : 1300 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 12 - hodinové zmeny

Hľadáme šikovných ľudí na pracovné pozície v potravinárstve v anglickom meste CREWE!
Ide o pracovnú ponuku pre šikovných pracovníkov so ZÁKLADMI AJ na pozíciu „OPERÁTOR VÝROBY“ – ide o manuálnu prácu v tempe na výrobnej linke (spracovanie pekárenských výrobkov), ktoré sa následne balia a etiketujú.
Potrebná je len základná znalosť angličtiny.
Práca je vhodná pre ženy, mužov aj páry.
MZDA: 7,20 GBP/hodina
Pracuje sa na 12- hodinové zmeny.
Nástupy sú uskutočňované každý týždeň.
Bližšie informácie nájdete na:
V prípade záujmu zašlite Váš životopis na zivotopis@universalconsulting.sk alebo sa bližšie informujte na našich pobočkách.

Požiadavky na zamestnanca:

ZÁKLADNÁ ZNALOSŤ Anglického jazyka,
udržiavanie čistoty na výrobnej linke a v rámci prevádzky,
dodržiavanie pravidiel a predpisov na prevádzke,
stíhanie pracovného tempa,
presnosť a spoľahlivosť,
dodržiavanie hygienických predpisov,
schopnosť porozumieť a vykonať pracovné inštrukcie podľa pokynov,
tímový hráč.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

NÁPLŇ PRÁCE:
– manuálna práca na výrobnej linke v tempe /spracovanie potravín/,
– balenie, etiketovanie.

Doplňujúce informácie:

Iné výhody:
- DLHODOBÁ práca, príjemná pracovná atmosféra,
- pri podpise zmlúv obdržíte komplexné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je nutné zariadiť pred odchodom zo Slovenska /poisťovne, úrady práce, …/,
- odvoz z letiska zabezpečený ubytovateľom /za poplatok/,
- výborné referencie od zamestnancov,
- po úspešnom absolvovaní tréningu možnosť stať sa priamym zamestnancom prevádzky,
- stačí Vám základná znalosť Anglického jazyka,
- ubytovanie zabezpečené cez nášho ubytovacieho agenta,
- zamestnávateľ poskytuje k dispozícii parkovisko (pokiaľ máte vlastné auto),
- jedáleň na mieste pracoviska (chladničky, mikrovlnka, automat na nápoje a stravu), teplé a studené jedlo k dispozícií.

Základné informácie o ponuke

Plat
1300 €
Kontakt
Universal Consulting s.r.o.
zivotopis@universalconsulting.sk
Telefón
032/7440174
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Potravinárstvo
Pridané
03. 06. 2016