Pomocné práce v pekárni v Nemecku

Lokalita : Erfurt, Nemecko
Plat : 8,50 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : Pracuje sa v prevádzke na 4 zmeny

Do pekárne v Nemecku hľadáme šikovných ľudí na rôzne pracovné pozície (spracovanie cesta, otáčanie výrobkov, optická kontrola, balenie a vyskladňovanie). Predchádzajúce skúsenosti nie sú potrebné, ale vítané. Každý pracovník bude zaškolený.
Podmienkou je mierne pokročilá znalosť nemčiny, v prípade skupinky stačí ak nemecký jazyk ovláda len jeden z členov.
Mzda: 8,50 Eur/hodina, príplatky za nočné zmeny 20% a prácu v nedeľu a sviatok 50%
Výhody:
- Erfurt - len dve hodiny od Karlových Varov.
- Nízke náklady na vycestovanie.
- Práca vhodná pre mužov, ženy, skupinky a páry.
- Ubytovanie zabezpečené zamestnávateľom.
- Doprava zabezpečená zamestnávateľom.
Bližšie informácie o ponuke nájdete tu:
V prípade, že Vás pracovná ponuka zaujala, zašlite Váš životopis s aktuálnym telefónnym číslom na e-mail: job@universalconsulting.sk

Požiadavky na zamestnanca:

Zamestnávateľ preferuje mierne pokročilú nemčinu (správna gramatika nie je podmienkou) len od jedného zo skupiny.
Dobrá fyzická kondícia.
Pracovitosť.
Ochota pracovať na zmeny,
Chuť vycestovať a pracovať v zahraničí.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

rôzne pracovné pozície (spracovanie cesta, otáčanie výrobkov, optická kontrola, balenie a vyskladňovanie)

Základné informácie o ponuke

Plat
8,50 €
Kontakt
Universal Consulting s.r.o.
job@universalconsulting.sk
Telefón
032/7440174
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Potravinárstvo
Pridané
03. 06. 2016