Brigáda, ale aj dlhodobá práca.Nemecko, potravinárstvo.

Lokalita : Haren (Ems), Nemecko
Plat : 1250 €
Termín nástupu : Ihneď

Špeciálna pracovná ponuka pre študentov nad 18 rokov - možnosť krátkodobej práce v Nemecku (prac. zmluva na 70 dní). Potrebujete len potvrdenie o návšteve školy a aspoň základná komunikácia v nemčine. Zamestnávateľ Vám dá kráľovskú mzdu 9,10 eur v čistom na hodinu!

Náš dlhoročný nemecký klient hľadá aj šikovných pomocníkov, ktorí chcú v Nemecku zostať dlhodobo a vedia komunikovať v nemčine. Dostanete pracovnú zmluvu na dobu neurčitú! V ponuke sú rôzne pomocné práce vo fabrike, kde sa pracuje s kuracím mäsom.
Ak vycestujete ako dvojica/pár, samozrejmosťou je spoločné ubytovanie a následne aj dochádzanie do práce na zmeny, navyše stačí, ak ovláda nemčinu len jeden z Vás!

Požiadavky na zamestnanca:

- zamestnávateľ preferuje mierne pokročilú nemčinu (správna gramatika nie je podmienkou) len od jedného z dvojice/páru,
- dobrá fyzická kondícia (ide o prácu na linke v tempe),
- pracovitosť,
- ochota pracovať na zmeny,
- chuť vycestovať a pracovať v zahraničí.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Zaradenie zamestnancov: pomocné práce na linke - balenie, váženie, nakladanie na pás, rozdeľovanie mäsa do boxov, prípadne aj práca s nožom, predchádzajúce skúsenosti však nie sú potrebné. Každý pracovník bude zaškolený.

- pracovná ponuka je vhodná aj pre uchádzačov BEZ predchádzajúcich skúseností, zamestnávateľ si Vás rád zaškolí,
- práca na nemeckú pracovnú zmluvu - pre študentov na dobu určitú 70 dní, pre ostatných na dobu neurčitú
- práca vhodná pre mužov, ženy, páry - stačí ak jeden z dvojice ovláda nemecký jazyk,
- základné pracovné oblečenie zabezpečené zdarma zamestnávateľom,
- ubytovanie väčšinou v kompletne vybavených rekreačných domoch, prípadne iných typoch ubytovania, zabezpečené zamestnávateľom.

Základné informácie o ponuke

Plat
1250 €
Kontakt
Universal Consulting s.r.o.
job@universalconsulting.sk
Telefón
0327440174
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Potravinárstvo
Pridané
20. 05. 2016