Spoznaj Holandsko a zarob si s nami!Pomocné práce

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Holandsko
Plat : 900 €
Termín nástupu : Ihneď

Končíš školu a chceš vyskúšať žiť v zahraničí? Ponúkame Ti jedinečnú možnosť - prácu pre pomocníkov bez skúseností v potravinárstve, kde sa jedná hlavne o prácu s mäsom. V ponuke je aj práca v pekárňach. Holandský zamestnávateľ garantuje minimálne 36hodín týždenne plus nadčasy.

V prípade záujmu nám neváhaj poslať základné info o Tvojej osobe a nezabudni pripojiť telefónne číslo, aby sme Ťa mohli kontaktovať a poskytnúť bližšie info o pracovnej ponuke.

Požiadavky na zamestnanca:

* vek do 21 rokov - práca je určená pre absolventov škôl bez skúseností
* chuť pracovať a žiť v zahraničí
* dobrú fyzickú kondíciu

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

* balenie
* váženie
* etiketovanie
* nakladanie na pás
* umývanie náradia a prepraviek

Ak nemáš istotu, či by si to sám v zahraničí zvládol, nemaj strach! Pre tohto zamestnávateľa pracuje v Holandsku už veľa mladých ľudí zo Slovenska a Čiech, navyše budete mať k dispozícii kontakt na slovenskú koordinátorku, ktorá je priamo v Holandsku. Ubytovanie a doprava do práce sú zabezpečené zamestnávateľom.