Praca v skladoch v Anglicku

Lokalita : Anglicko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 12 hodin

Informácie o ponuke:

Práca vhodná pre ženy, páry a mužov do skladu v Anglicku.
Máme v ponuke prácu v skladoch ASDA, TESCO – potravinové/nepotravinové sklady s rozličným tovarom. Práca v sklade spočíva v nakladaní a vykladaní, skenovaní, zbieraní a označovaní tovaru. Objednávky sa dostávajú cez scanner. Tovar sa nakladá na paletu a následne sa vykladá na určené miesto pomocou elektrického vozíka (LLOP).
Náplň práce:
- triedenie, nakladanie, vykladanie tovaru
- balenie, etiketovanie
- práca s ručným scannerom
- riadenie elektrického vozíka LLOP
Mzda: 280-320 GBP/tyzden/netto
Pracuje sa na tri zmeny.
Ubytovanie:
Ubytovanie je zabezpečene.
Náklady spojené s ubytovaním – 280 GBP/mesiac plus jednorazovy garancny deposit 100 GB.
Doprava:
Doprava do práce a z práce je zabezpecena.
Zamestnanecké výhody, benefity
Práca na anglickú pracovnú zmluvu s možnosťou TPP
Overený anglický zamestnávateľ
Slovenský, český ubytovací agent + anglický ubytovací agenti
český a slovensky koordinátor
Zamestnávateľ za Vás platí dane a odvody
Vybavenie NI čísla a účtu v banke
Odvoz z letiska,autobusove,vlakove stanice je zabezpečený
Možnosť vrátenia daní po návrate z Anglicka
Príplatky za nadčasy, víkendy a nočné zmeny
nárok na 20 dní platenej dovolenky za rok
- mzda je vyplácaná každý týždeň v piatok
- možnosť nadčasov, priplatky za nadčasy a prekročení normy 100%
- Slovenský kolegovia a kolegyne na pracovisku
V prípade záujmu nás kontaktujte emailom.

Požiadavky na zamestnanca:

vsetko najdete v texte

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

v texte

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Lubica Vaculinova
couklogistic@yahoo.com
Telefón
Webstránka
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
20. 05. 2016