Praca v baliarniach v Slovinsku

Lokalita : Ljubljana,Maribor
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 8 hodin

Pre slovinskeho zamestnávateľa dopĺňame tym pracovníkov a pracovníčiek v Slovinsku-Ljubljana a Maribor.
DLHODOBÁ PRACOVNÁ POZÍCIA NA SLOVINSKU PRACOVNÚ ZMLUVU.
Hľadáme flexibilných mužov a ženy, (aj páry) ktorí budú vykonávať jednoduché pomocné práce na baliacej linke v mäsozávode a v potravinarskom priemysle v Slovinsku.
Náplňou práce je balenie, etiketovanie, kontrola výrobkov, triedenie a pod.
(nepracujete s nožom ani nevytrhávate rebrá ako ponúkajú iné agentúry, hoci to v ich inzercii nenájdete)
(pozícia vhodnejšia pre pracovníkov/pracovníčky do 30 rokov) Nepotrebujete žiadne skúsenosti, zamestnávateľ Vás zaučí priamo na pracovisku. Na pracovisku pracujú dievčatá aj chalani zo Slovenska a Ciech. Mladý kolektív. Žiadne registračné a zprostredkovatelske poplatky.
V Slovinsku máte k dispozícii slovenského koordinátora.
Sme jediná agentúra ktorá spolupracuje s týmto slovinskym zamestnávateľom. Možnosť pracovať dlhodobo, možnosť umiestniť skupinky kamarátov. Mzda mesacne: cca 1.680 netto Ubytovanie zabezpečené za poplatok.
Životopis + fotografiu a tel.kontakt zasielajte emailom.
V prípade otázok nás neváhajte kontaktovať...
Nastup ihned...

Požiadavky na zamestnanca:

dobry zdravotny stav,bez zdravotnych obmedzeni

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

praca na linke,praca v baliarniach a skladoch

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Monika Plesna
upravljavecskladisca@centrum.sk
Telefón
Webstránka
Krajina
Ostatné krajiny
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
19. 05. 2016