Stolári - NEMECKO

Lokalita : Nemecko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Pre nášho nemeckého partnera hľadáme ľudí na pozíciu: STOLÁR.
Miesto výkonu práce: celé Nemecko, hlavne západné a južné

Požiadavky na zamestnanca:

ukončené vzdelanie v tomto obore, eventuálne dlhoročná prax , minimálne 2 roky
nemecký jazyk komunikatívne/lepšie základy
vodičský preukaz a vlastné nutné

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

výroba nábytku (zhotovovanie), montáž nábytku
výroba a montáž okien a dverí
pokladanie podláh (parkety, lamináty)
povrchové úpravy (brúsenie, ručné lakovanie)

Doplňujúce informácie:

Platové ohodnotenie:
pri uchádzačoch bez vzdelania/pomocníkoch: 9,39,- - 9,61,- Euro/hodina brutto
pri uchádzačoch s vzdelaním: 10,98,- - 11,23 Euro/hodina brutto
diéty: do 5,50 euro na hodinu netto
pracuje sa na plný úväzok, poprípade aj víkendy
pracuje sa na nemeckú pracovnú zmluvu na dobu neurčitú
turnusy – po dohode so zamestnávateľom

Doplnkové informácie k pozícii:
ubytovanie zabezpečuje zamestnávateľ
hradí sa 10-25 Euro na noc
pri väčsích nákladoch sa podiela aj zamestnávateľ
v prvý pracovný týždeň je nutné mať vlastné pracovné oblečenie: bezpečnostná pracovná obuv, pracovný odev
po prvom týždni obdržia zamestnanci od zamestnávateľa všetko potrebné, aj pracovný odev
v prvom týždni je nutné mať aj vlastné finančné zdroje na ubytovanie, stravu
po prvom týždni je možné dostať aj prvú zálohu max do výšky 200,- Euro (diéty)

Požadované doklady:
životopis v nemeckom jazyku
výučný list, doklad o ukončenom vzdelaní

Certifikát, doklad o ukončenom vzdelaní či výučný zasielajú len tí uchádzači , ktorí majú absolvované vzdelanie v tomto odvetví.

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Kontrakt GP spol. s r.o.
rehakova.kontraktgp@gmail.com
Telefón
+421918405562
Webstránka
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Stavebný priemysel
Pridané
16. 05. 2016