EXKLUZÍVNA PRACOVNÁ PONUKA V MODERNOM TEXTILNOM SKLADE- OVERENÝ ZAMESTNÁVATEĽ

Lokalita : Burnley, okolie Manchestru, Veľká Británia
Plat : 1400 €
Termín nástupu : Ihneď

Informácie o ponuke:

Zabezpečne si pracovné miesto už teraz!!!

Pozícia: pracovník v sklade, operátor, skladník
Lokalita: Anglicko, okolie Manchestru
Mzda: 7,20 – 8,49 GBP/hod ( denné a nočné smeny 12 hod – rotácia 3 dni sa pracuje a 3 dni máte voľno)
Nástupný termín:marec - apríl 2017
Jazykové požiadavky: základná znalosť AJ

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
Jedná sa o prácu pre veľkú anglickú spoločnosť, ktorá zamestnáva pracovníkov v moderných veľkoskladoch a logistických centrách s rôznym druhom tovarov, v rôznych lokalitách Veľkej Británie.

Možnosť brigády aj dlhodobej práce s dobrým zárobkom.

Hľadáme ženy/mužov/páry na balenie, triedenie a skladanie tovaru v distribučnom textilnom sklade.

Nenáročná práca vhodná pre absolventov škôl bez praxe, študentov, jednotlivcov, páry, skupinky...

Práca v sklade :
- spracovanie objednávok
- nakladanie tovaru v sklade
- práca aj na oddelení E-com (objednávky a nákup cez internet)
- balenie rôzneho druhu oblečenia, obuvi a bižutérie
- práca so skenerom, skenovanie tovaru, zadávanie dát do PC systému
- vyzdvihnutie tovaru na základe objednávky
- príjem a výdaj tovaru
- balenie a ukladanie odevov do plastových vriec, krabíc, následné etiketovanie a štítkovanie
- príprava tovaru na expedíciu
- vyzdvihnutie tovaru a vybaľovanie z krabíc na sekcii príjem tovaru
- pri práci sa vyžaduje dôslednosť, presnosť, samostatnosť a precíznosť
- príjemná pracovná atmosféra v teplom a čistom sklade – cca 18 °C

Nakoľko máme momentálne väčší počet miest, umiestnime každého pracovníka, ktorý zodpovedá základným požiadavkám + motivácia pracovať.
Zamestnanecké výhody, benefity
- garantovaná minimálna mzda 7,2 GBP/hod aj pre mladších ako 25 rokov ! Len v tomto sklade!
- po príchode zabezpečené ubytovanie
- zabezpečená doprava z letiska
- príplatky za nočné smeny
- príjemná pracovná atmosféra, teplý sklad
- dobré referencie a odozvy od umiestnených uchádzačov
- možnosť poberať rodinné prídavky v UK
- pri podpise zmlúv Vám poskytneme kompletné informácie o dôležitých formalitách, ktoré je potrebné si vybaviť pred odchodom zo Slovenska /zdravotné poisťovne, úrady práce, .../ .
- práca na min. 3 mesiace s možnosťou predĺženia
- pomoc so zakúpením letenky
- Aleko agency ma celoslovenskú pôsobnosť, nemusíte k nám cestovať osobne, vieme vybaviť prácu aj mailom - podmienkou je prístup k internetu a tlačiarni so skenerom, telefónu - ušetrite si tak náklady na cestovanie po Slovensku!
Táto možnosť je veľmi vhodná aj pre uchádzačov, ktorí sa už nachádzajú v zahraničí alebo sú z iných krajín - ako ČR, Maďarsko, Rumunsko a pod.!

Kontaktujte nás mailom , telefonicky alebo osobne :

ALEKO agency, Masarykova 22 , Prešov , mail : praca@praca-info.sk, tel.. : 0907 515265 , personálny konzultant: Nemešová Anna.
Plat
: 1400 €
Krajina
: Anglicko
Pozícia
: Skladník, balič
Znalosť jazyka
: Začiatočník
: praca@praca-info.sk
Telefón
: 051/38 11 098, 0907 515 265
Web
: www.praca-info.sk