Nástrojár / Výroba nástrojov

Lokalita : Španielsko
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : na zmeny

Nadnárodná španielska firma, výrobca lisovacích nástrojov pre automobilový priemysel, ponúka voľné pracovné miesta na pozície Nástrojár – výroba nástrojov

Hľadáme špecialistov na výrobu nástrojov, foriem na lisovanie plechov pre automobilový priemysel, podľa technickej dokumentácie, alebo vnútorných dielov veľkých rozmerov, montáž lisovacích nástrojov priamo u zákazníka v rôznych závodoch po celom svete, nastavenie nástrojov pre plynulý chod.

Požiadavky na zamestnanca:

Minimálne 5 ročná prax ako Nástrojár pre zamestnávateľa na výrobu lisovacích foriem pre automobilový priemysel

Zváračský preukaz je výhodou

znalosť cudzieho jazyka je výhodou
precíznosť, flexibila
ochota pracovať na zmeny

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Práca v závode (príprava a výroba nástrojov a foriem)
. Montáž lisovacích nástrojov priamo u zákazníka nastavenie nástrojov na plynulý chod v celosvetovom geografickom rozsahu

Doplňujúce informácie:

Ponúkame:
- Pracovný a osobný rast a rozvoj.
- Atraktívne pracovné ohodnotenie podľa znalostí a zručnosti
- Stabilita počas 24 mesiacov s možnosťou predĺženia
- Pre samostatne zárobkovo činné osoby alebo pracovná zmluva v závislosti od situácie

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Nadnárodná španielska firma
andrea.dobiasova@towtooling.com
Telefón
Webstránka
Krajina
Španielsko
Kraj
Kategória
Automobilový priemysel
Pridané
05. 05. 2016