Operátor výroby v lisovni plastov na Morave

Lokalita :
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Hľadáme záujemcov na pozície operátorov vo výrobe plastových dielov v Moravskej Třebovej s možnosťou UBYTOVANIA ZADARMO !! Práca je nenáročná – vhodná pre mužov aj ženy. Prebieha v 12hodinovej dvojzmennej prevádzke formou krátky dlhý týždeň

Náplň práce:
• odoberanie výliskov od lisu a ich následné opracovávanie (orezávanie prebytočných plastových častí)
• kontrola kvality výrobkov

Čo ponúkame:
- Stabilná práca na TPP
- Mzda: od 75 Kč/h v čistom
- Možnosť UBYTOVANIA ZADARMO priamo v mieste výkonu práce alebo príspevok na bývanie
- Motivačný systém odmeňovania zamestnancov
- Možnosť nadčasov
- Zálohy na týždennej báze
- Vlastné stravovacie zariadenie s príspevkom na stravu
- Hradená doprava do ČR
- Školenie zadarmo - pozícia je vhodná aj pre šikovné absolventky

Požadujeme:
- Manuálna zručnosť (precíznosť)
- Zdravotná spôsobilosť

Informácie pre záujemcov:
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš aktuálny životopis, kontaktujte nás telefonicky alebo nás navštívte priamo na jednej z našich pobočiek (po – pia 8:00 – 16:00)
Kontakt:
KOŠICE: Tel.č.: 0948 388 486, majdakova@jobs4joy.cz, Senný trh 2
PREŠOV: Tel.č.: 0948 128 320, petrusova@jobs4joy.cz, Nám. Legionárov 2
BRATISLAVA: Tel.č.: 0948 780 332, vajsova@jobs4joy.cz, Dúbravská cesta 2

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Jana Majdáková
majdakova@jobs4joy.cz
Telefón
0948388486
Webstránka
Krajina
Kraj
Pridané
02. 05. 2016