Operátor/skladník vo výrobe - Brno

Lokalita :
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Ponuka stabilnej práce vo výrobe solárnych panelov v Brne s možnosťou UBYOVANIA ZADARMO. Hľadáme záujemcov na pozície operátor výroby, RC a skladníkov. Pozície sú vhodné pre mužov aj pre ženy, preto môžete vycestovať aj ako pár. Práca na zmeny formou krátky dlhý týždeň.

Náplň práce:
• Jednoduchá manuálna činnosť
• Kompletizácia solárnych panelov
• Oprava panelov
• Obsluha výrobných automatických zariadení
• Spájkovanie, orezávanie, cleaning, štítkovanie, packing,...

Čo ponúkame:
- Stabilná práca na TPP s možnosťou nástupu ihneď / aj dohodou
- Mzda: od 72 Kč/h v čistom s výrobným bonusom k výplate
- Pri nadčasoch možnosť zarobiť si až 18 000 Kč/ mesiac
- Možnosť UBYTOVANIA priamo v Brne ZADARMO alebo príspevok na bývanie (3000 Kč,- / mesiac)
- Možnosť týždenných záloh
- Čisté a moderné pracovné prostredie
- Hradená doprava do ČR

Požadujeme:
- Záujem o dlhodobú spoluprácu
- Manuálna zručnosť
- Dobrý zrak (cit pre detail)

Informácie pre záujemcov:
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš aktuálny životopis, kontaktujte nás telefonicky alebo nás navštívte na priamo na niektorej z našich pobočiek. (po – pia 8:00 – 16:00)
KOŠICE: Tel.č.: 0948 388 486, majdakova@jo4jo.cz, Senný trh 2
PREŠOV: Tel.č.: 0948 128 320, petrusova@jo4jo.cz, Nám. Legionárov 2
BRATISLAVA: Tel.č.: 0948 780 332, vajsova@jo4jo.cz, Dúbravská cesta 2

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Jana Majdáková
majdakova@jobs4joy.cz
Telefón
0948388486
Webstránka
Krajina
Kraj
Pridané
30. 04. 2016