Zámočníci, zvárači Holandsko Nemecko

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita :
Plat : 1900 €
Termín nástupu : Neurčený

Hľadáme skúsených ZVÁRAČOV, ZÁMOČNÍKOV a MONTÉROV pre prácu do Holandska a Nemecka. Jedná sa o dlhodobú prácu na hlavný pracovný pomer.
Pre všetky pozície je nutné ovládať anglický alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni!!!

Zvárači - pracovná náplň:
- zváranie oceľových konštrukcií, potrubí, strojných súčiastok a pod.
- práca s rôznymi typmi ocele (najčastejšie čierna alebo nerezová)
- zváracie metódy MIG/MAG, TIG
- práca na staveniskách alebo dielňach
- príprava pre výrobu – rezanie, brúsenie, vŕtanie...
- potrebná znalosť čítania výkresovej dokumentácie
- platné štátne zváračské skúšky sú nutnosťou!
Zámočníci a Montéri – pracovná náplň:
- samostatná výroba pásových , stavebných dopravníkov v priemyselnej výrobe po celej Európe
- ovládanie hydraulických, pneumatických systémov dopravníkov
- skúsenosti s montovaním a ukladaním vnútorných a vonkajších potrubných rozvodov
- skúsenosti s montovaním oceľových konštrukcií (práca vo výškach)
- samostatné pracovanie na základe výkresovej dokumentácie

SPROSTREDKOVANIE ZAMESTNANIA BEZ POPLATKOV.
(nemáme žiadne registračné ani sprostredkovateľské poplatky)
Ponúkame:
- nástupná mzda je cca 1900 Eur v čistom mesačne
- možnosť pracovať nadčasy platené extra
- nárok na platenú dovolenku
- po čase možnosť zvýšenia mzdy
- pracovný úväzok: 40 hodín týždenne + nadčasy
- ubytovanie zabezpečené, hradené zamestnávateľom
- pomoc so všetkými registráciami
Požadujeme:
- vyučenie v odbore (technické alebo strojárske vzdelanie)
- prax v obore min. 3 roky
- znalosť anglického alebo nemeckého jazyka na komunikatívnej úrovni
- vlastné auto veľkou výhodou
- možnosť ihneď vycestovať
- dobrý zdravotný stav
- presnosť, zodpovednosť, flexibilita
V prípade záujmu nás kontaktujte a zašlite nám emailom:

* Podrobne rozpísaný životopis anglickom alebo nemeckom jazyku
* Fotografiu tváre
* Referencie od predošlých zamestnávateľov z posledných rokov (nie je podmienkou)
* Certifikáty

K dispozícii sme Vám emailom: info@dkrs.sk, telefonicky: 0910 901 936, 0911 279 723 047/5622620.Web: www.dkrs.sk, alebo facebook: DK Recruitment services.
DK RECRUITMENT SERVICES s.r.o., K.Mikszata 6, 979 01 Rimavská Sobota
Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov, ktorí spĺňajú všetky požiadavky.