au pair v Bilbau

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Bilbao
Plat : 400 €
Termín nástupu : 15.08.2016
Pracovná doba : pondelok - piatok, 07:00 - 19:00

Rodina Slovak a Spanielka s rocnym synom zijuca v dedine nedaleko Bilbaa na konecnej metra, hladaju od cca od polovice augusta 2016 minimalne na pol roka (v pripade spokojnosti aj na dlhsie) au pair, ktora je schopna sa starat cez tyzden o 1,5 rocneho syna. Rano do skolky, poobede zo skolky a cca do 19:00 sa o dieta starat. Vikendy volne, narok na dovolenku, socialne poistenie etc. Byvanie vo vlastnej izbe, stravovanie samozrejme u nas.

Požiadavky na zamestnanca:

Zivotopis a skusenosti so starostlivostou o male dieta podmienkou, referencie vyhodou.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Rano pripravit do skolky - poobede odviest zo skolky, hrat sa, citat dietatu a rozpravat sa s nim po slovensky, nakrmit, prebalit, etc. Klasika starostlivosti o male dieta.

Doplňujúce informácie:

1. Vase ponuky prosim na email: ivan.poc@gmail.com
2. Po vybere zivotopisu Skype video telefonat s manzelkou na overenie jazykovych znalosti a vzajomnych sympatii
3. Dalej sa uvidipodla dohody.
4. prve dva tyzdne zacvik s predchadzajucou aupair