Hľadáme striedačku do overenej rodiny

Lokalita : Nemecko
Plat : 1220 €
Termín nástupu : 01.04.2016
Pracovná doba : Hlavný pracovný pomer

Spoločnost - VIP 24 Plus s.r.o. Hľadáme milú, opatrovateľku na striedanie s nástupom 1.04.2016 do mesta Weiden / Bayern / Nemecko.
Na opatrovanie je mobilný 83 ročný pán, ktorý má demenciu, je inkontinentný (nosí plienky).Býva z manželkou v rodinnom dome o ktorú sa netreba starať. Úloha opatrovateľky je pána zmobilizovať, pomôcť pri hygiene a domácnosť.
Odmena za turnus: 1220 Eur (netto) + 130 Eur príspevok na cestovné
Vyžadujeme: pokročilú znalosť NJ
Pracuje sa na slovenskú pracovnú zmluvu. Ak Vás ponuka zaujala kontaktujte nás na číslach: 0948 688 777, 0948 245 300 alebo neváhajte a zašlite nám ihneď Váš životopis z fotkou na nabor@vip-pflege.eu a my Vás budeme obratom kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca:

V texte

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Opatrovanie o zverenú osobu + starostlivosť o domácnosť

Základné informácie o ponuke

Plat
1220 €
Kontakt
Katarína Hübnerová
nabor@vip-pflege.eu
Telefón
0948 688 777
Webstránka
www.vip-pflege.eu
Krajina
Nemecko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
22. 03. 2016