Opatrovateľka - community care-Live Out, Naj. podmienky

Lokalita : Anglicko - Oxfordshire
Plat : 2000 €
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : rôzna od pozície zaradenia

Hľadáme ženy s dobrou angličtinou, ktoré majú skúsenosti so zdravotnou starostlivosťou – nieje to však podmienkou. Taktiež vyžadujeme vodičský preukaz typu B. Ide opatrovanie klientov z domácnosti do domácnosti.

Spoločnosť poskytuje počas prvého mesiaca ubytovanie so všetkými poplatkami zadarmo. Zamestnávateľ taktiež zdarma poskytuje na jeden mesiac auto.
Ľudia musia byť schopní pracovať každý druhý víkend
Cena práce na začiatok cez týžden 7,70 gbp/h
Víkendy 8,5 gbp/h
Cena za počas prejazdov tzv. travel time: 6,31/h
Plus cena od míle 0,22

Doplňujúce informácie:

Požiadavky na zamestnanca:

dobrá znalosť anglického jazyka, pracovitosť

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

starostlivosť o seniorov

Ide o flexibilnú prácu. Narozdiel od od pozície Live in si zamestnanec organizuje prakticky vlastný život a nieje 24/7 súčasťou života v jednom obydlí. Výborné predovšetkým pre mladých ľudí. Platové podmienky sa samozrejme dajú v závislosti kvality navyšovať.

Základné informácie o ponuke

Plat
2000 €
Kontakt
tomáš brna
brnat2@gmail.com
Telefón
+421948543038
Webstránka
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
18. 03. 2016