Opatrovateľ/ka 2500 GBP netto

Lokalita : Anglicko
Plat : 2500 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : neurčená

Hľadáme opatrovateľov/ky do Anglicka k starším ľudom. Práca je vhodná pre ženy aj mužov. Požaduje sa komunikatívna úroveň AJ. Zdravotnícke skúsenosti sú vítané, nie podmienkou. Plat od 1500 GBP do 2500 GBP. Možnosť získania kvalifikácie NVQ level 1 , level 2. Viac Informácií na tel: +421 948 543 038 , e- mail: brnat2@gmail.com
Poprosím CV-čka zasielať výhradne v anglickom jazyku, s fotografiou, a kontaktnými údajmi

Požiadavky na zamestnanca:

komunikatívna znalosť AJ

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

starostlivosť o starších ĺudí, bežný servis týkajúci sa hygieny, domácich prác, dohliadanie na režim prijímania liekov.

Životopisy výhradne zasielajte v anglickom jazyku s fotografiou, e-mailom, mobilom a skypeom.

Základné informácie o ponuke

Plat
2500 €
Kontakt
tomáš
brnat2@gmail.com
Telefón
+421 948 543 038
Webstránka
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
14. 03. 2016