Opatrovateľ/ka Anglicko 2000 - 2500 GBP netto

Lokalita : Anglicko
Plat : 2500 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : rôzna od pozície zaradenia

Hľadáme opatrovateľa/ku pre telesne postihnutých do Anglicka, live-in aj live-out pozície. Taktiež pozície community care. Práca je vhodná pre ženy, mužov, ale aj študentov. Požaduje sa komunikatívna úroveň AJ, plat 2000-2500 GBP netto/mesiac na pracovnú zmluvu s nástupom možným ihneď. Zamestnávateľ ponúka ubytovanie a stravu bezplatne počas výkonu práce, rovnako aj možnosť zvýšenia si kvalifikácie za minimálny príplatok počas výkonu práce.

Požiadavky na zamestnanca:

Jazyková zdatnosť. Minimálna skúsenosť so starostlivosťou o osoby staršie, ale aj o deti. Podmienkou je taktiež ovládanie základných domácich prác.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

Starostlivosť o starších, ale aj hendikepovaných ľudí.

Poprosím zasielajte CV-čka len v anglickom jazyku. Ten musí obsahovať fotografiu, e-mail, tel. číslo a váš skype

Základné informácie o ponuke

Plat
2500 €
Kontakt
tomáš brna
brnat2@gmail.com
Telefón
+421948543038
Webstránka
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Opatrovateľka
Pridané
13. 03. 2016