Práca v sklade Superdrug - UK, atraktívne mzdové ohodnotenie

Lokalita : Dunstable - Luton
Plat : 1450 €
Termín nástupu : Ihneď
Pracovná doba : 3-zmenná prevádzka

Hľadáme šikovných pracovníkov s komunikatívnou angličtinou (muži aj ženy) na vyskladňovanie tovaru podľa objednávok, tzv. picking. Jedná sa najmä o drogériu, kozmetiku a darčekové predmety.

Nástup: priebezne, každý týždeň od 30.05.2016

Hlavná náplň práce:
- vyzdvihovanie tovaru použitím hlasového systému - hands free
- možná práca s elektrickými vozíkmi LLOP, na ktoré budete daný tovar nakladať, prípadne premiestňovať
- práca s ručným skenerom (picking)
- práca na zmeny: ranná 06:00 – 14:00, poobedná 14:00 – 22:00 alebo nočná 22:00 – 06:00
- možné nadčasy – záleží od objednávok
- možnosť dlhodobej práce
- zaškolenie zabezpečené pri nástupe do práce
- zaškolenie na LLOP vozíky po odpracovaní 2-3 týždňov

Požiadavky na uchádzača:
- znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni

V prípade záujmu prosíme pošlite svoj životopis na:
zivotopis@universalconsulting.sk

Požiadavky na zamestnanca:

Anglický jazyk - pokročilejšia úroveň

Základné informácie o ponuke

Plat
1450 €
Kontakt
Universal Consulting s.r.o
Telefón
032 / 744 01 74
Webstránka
www.universalconsulting.sk
Krajina
Anglicko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
02. 03. 2016