Optik/optometrista do Nórska.

Pracovná ponuka už nie je aktívna
Lokalita : Nórsko, rôzne oblasti
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený

Pre prestížnu sieť optík v Nórsku hľadáme nových pracovníkov, ktorých náplňou práce bude :
- vyšetrenie zraku pacienta v priestoroch očnej optiky (nie v nemocnici)
- meranie ostrosti zraku
- poskytovanie rád zákazníkom
- predaj okuliarov, kontaktných šošoviek a iných optických pomôcok
- vedenie administratívy a záznamov
Mzda: Nadštandardné platové ohodnotenie. Nástupný plat od 3 100 Eur mesačne (bez autorizácie). Po pár mesiacoch možnosť zvýšenia.

Požadujeme:
- ukončené bakalárske alebo magisterské vzdelanie v odbore optik/optometria
- dobrá znalosť anglického jazyka
- kompetencia na prácu s kontaktnými šošovkami
- ochota pracovať v tíme
- dobré komunikačné zručnosti a pozitívny vzťah ku zákazníkom
- ochota prevziať iniciatívu a vzdelávať sa
- predajné schopnosti a orientácia na spokojnosť zákazníka
- ochota naučiť sa nórsky jazyk (jazykový kurz ZADARMO)
- ochota presťahovať sa min. na 3 roky do Nórska ( asistencia s nájdením ubytovania)
Iné výhody:
- zaujímavá práca s výborným platovým ohodnotením
- možnosť kariérneho rastu
- veľmi dobré pracovné podmienky
- 5 týždňov dovolenky v roku
- jazykový kurz nórskeho jazyka zabezpečený zamestnávateľom ZDARMA
- asistencia s vybavením potrebných procedúr pred začatím práce v Nórsku
- asistencia s presťahovaním
V prípade Vášho záujmu o ponúkanú prácu, zašlite prosím na email: tn@universalconsulting.sk:
- štrukturovaný životopis v anglickom jazyku
- fotografiu tváre
- motivačný list v angličtine
- kontakty na 1-2 osoby, ktoré Vám v prípade potreby budú môcť poskytnúť referencie
- Vaše skype meno (prvé kolo pohovorov prebieha cez skype)