balenie potravín - Holandsko-Amsterdam

Lokalita : Amsterdam
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Neurčený
Pracovná doba : v texte

Hľadáme pracovníkov pre firmu Hilton Meats Zaandam B.V., ktorá sa zaoberá spracovaním a balením hovädzieho a bravčového mäsa. Pracuje sa pri teplote 8 stupňov, zamestnanci dostanú teplé oblečenie a obuv.

Pracovný čas:
- pracuje sa na dve zmeny 6:00-15:00, 15:00-24:00
- možnosť pracovať aj v sobotu a nedeľu. Mzda: od,5,85-do 10,96 eur hod./brutto + príplatky za večerné a víkendové zmeny .

Ponúkané výhody:
- zabezpečené ubytovanie a doprava do práce za poplatok, ktorý sa strháva až z výplaty
- zabezpečená práca a spoločné ubytovanie pre páry alebo skupinky
- holandské zdravotné poistenie
- koordinátor k dispozícii v práci aj na ubytovaní
- týždenné výplaty na účet
- práca a ubytovanie v slovenskom/českom kolektíve

V prípade záujmu je potrebná osobná registrácia, ktorá je bezplatná na pobočke v Prešove alebo v Banskej Bystrici.

Požiadavky na zamestnanca:

v texte

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:

v texte

Doplňujúce informácie:

v texte

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
OTTO
infopo@ottoworkforce.sk
Telefón
+421917996002, 051/7581443, +421918934461
Webstránka
Krajina
Holandsko
Kraj
Kategória
Skladník, balič
Pridané
16. 02. 2016