Operátor výroby s ubytovaním (Olomoucký kraj)

Lokalita : Mohelnice
Plat : Dohodou
Termín nástupu : Ihneď

Hľadáme šikovných záujemcov o prácu vo výrobe svetelných reflektorov. Ak máte predchádzajúce skúsenosti s prácou vo výrobe, ste pre nás ideálnym kandidátom. Pre záujemcov, ktorí musia za prácou vycestovať, poskytujeme UBYTOVANIE ZADARMO !! Práca v 8 alebo 12 hodinovej zmennej prevádzke, miesto výkonu práce: Mohelnice.
Náplň práce:
• Kompletizácia predných a zadných reflektorov
• Obsluha strojov
• Jednoduchá manuálna činnosť

Čo ponúkame:
- Stabilná práca na TPP s možnosťou nástupu IHNEĎ
- Mzda: 80 Kč/h v čistom ! + Motivačné výkonnostné ohodnotenie od 10Kč/h
- Ubytovanie ZADARMO / príspevok na ubytovanie v súkromí
- Doprava do zamestnania - ZADARMO
- Možnosť pravidelných záloh
- Spolupráca s koordinátorom
- Hradená doprava zo SR

Požadujeme:
- Manuálna zručnosť (jemná motorika)
- Zdravotná spôsobilosť (práca v stoji, dobrý zrak)
- Predchádzajúce skúsenosti s prácou vo výrobe veľkou výhodou
- Odolnosť voči záťaži
- Ochota pracovať v zmennej prevádzke

Informácie pre záujemcov:
Ak Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám prosím Váš aktuálny životopis, kontaktujte nás telefonicky alebo nás navštívte priamo na jednej z našich pobočiek (po – pia 8:00 – 16:00)

Kontakt:
KOŠICE: Mgr. Jana Majdáková – Tel.č.: 0948 388 486, majdakova@xawax.sk, Moyzesova 36
PREŠOV: Mgr. Anna Petrušová – Tel.č.: 0948 128 320, petrusova@xawax.sk, Nám. Legionárov 2

Základné informácie o ponuke

Plat
Dohodou
Kontakt
Mgr. Jana Majdáková
majdakova@jobs4joy.cz
Telefón
0948 388 486
Webstránka
Krajina
Česká Republika
Kraj
Mesto
Kategória
Auto-moto
Pridané
12. 02. 2016